BIP - Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Gnieźnie

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki

Pomoc

Drukuj PDF

Niniejszy serwis internetowy pełni funkcję Biuletynu Informacji Publicznej.

W serwisie należy się poruszać korzystając z menu nawigacyjnego z lewej strony ekranu.

Po wybraniu lewym przyciskiem myszki interesującego działu w środkowej części zostanie wyświetlona treść artykułu.

Aby wrócić do strony głównej należy kliknąć na odnośnik "Start" znajdujący się w górnej części menu.

W celu znalezienia interesującej informacji można skorzystać z wyszukiwarki umieszczonej u góry ekranu. Należy wpisać poszukiwaną frazę i potwierdzić klawiszem "Enter".

W celu poprawy czytelności artykułów można skorzystać ze zmiany wielkości wyświetlanych na stronie czcionek. Można to uczynić poprzez kliknięcie lewym klawiszem myszki na przyciskach widocznych w prawym górnym rogu strony: A+ - powiększenie czcionki, A - domyślna wielkość czcionki, A- - zmniejszenie czcionki.

W celu poprawnego wyświetlenia dostępnych na stronie plików należy pobrać i zainstalować na lokalnym komputerze odpowiednie przeglądarki plików:

Aby skontaktować się z podmiotem prowadzącym biuletyn należy skorzystać z wykazu osób redagujących Biuletyn. Łącza adresów poczty elektronicznej oraz numery tel. znajdują się w dziale "Redakcja".Podmiot udostępniający informację: Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Gnieźnie
Autor artykułu: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. (2009-10-20 06:26:36)
Ostatnia zmiana: Lidia Jesiołowska (2009-10-22 07:34:07)

 

bip

mops